Hür Gençlik vatandaşları işgalci siyonist ürünlerini boykot etmeye çağırdı
HÜDA PAR Gençlik Kolları (Hür Gençlik) Diyarbakır İl Başkanlığı tarafından Diyarbakır'ın 4 merkez ilçesinde eş zamanlı olarak farkındalık çalışması yapıldı.
Hür Gençlik vatandaşları işgalci siyonist ürünlerini boykot etmeye çağırdı

Hür Gençlik Diyarbakır tarafından düzenlenen çalışmada gençler, işgalci siyonistlerin ürünlerine karşı boykot çağrısında bulundu.

Gençler ve çocuklar, Gazzeli mazlum çocukları anımsatan yaralı-sargılı bir şekilde, vatandaşlara bilgi broşürleri dağıtarak kampanyanın farkındalığını artırmaya çalıştı.

İşgalci siyonistlerin ürünlerine yönelik boykotu genişletmek ve Filistin'deki zor durumda olan çocuklara destek olmak amacıyla harekete geçen Hür Gençlik Diyarbakır, Gazzeli çocukların yaşadığı zorluklara da dikkat çekti.

Kentin merkez ilçelerinde bulunan AVM'lerin önü ve işlek caddelerde gerçekleştirilen çalışma, vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı.

Diyarbakır Hür Gençlik, bu tür etkinliklerle toplumda Filistin meselesine dikkat çekmeyi ve işgalci siynistlerin ürünlerine yönelik bilinçli bir tüketici kitlesi oluşturmayı hedefliyor. (İLKHA)

 

Kategori: GÜNCEL
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-