HÜDA PAR'dan 'Küresel Gazze Grevi'ne destek
Bugün yapılacak ve HAMAS'ın da destekleyeceği "Küresel Gazze Grevi" çağrısına destek açıklamasında bulunan HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, "Gazze’deki kardeşlerimiz ile duyarlı pek çok kişi ve kurumun destek verdiği bu değerli çağrıya biz de destek veriyoruz." dedi.
HÜDA PAR'dan 'Küresel Gazze Grevi'ne destek

Sosyal medya X hesabı üzerinden paylaşımda bulunan Yapıcıoğlu, Gazze'de katliamın 65'inci günün geride kaldığını anımsatarak, tepkilerin artarak devam etmesi gerektiğini vurguladı.

Yapıcıoğlu, bugünkü Nazilere karşı durmak, soykırıma sessiz kalmamak adına küresel genel grev çağrılarına destek verilmesi gerektiğini vurguladığı paylaşımında, "Gazze'de katliam 65. gününü geride bıraktı. Tepkiler azalmamalı, artarak devam etmeli. Bugünkü Nazilere karşı durmak, soykırıma sessiz kalmamak adına küresel genel grev çağrılarına destek verilmeli. '11 Aralık Pazartesi günü bir günlük sivil inisiyatif alalım.' Gazze'deki kardeşlerimiz ile duyarlı pek çok kişi ve kurumun destek verdiği bu değerli çağrıya biz de destek veriyoruz. Destek için; evde kal, kredi kartı kullanma, banka hesaplarına girme #StrikeForGaza etiketiyle tweet at. Instagram ve Faceebooku kapat #StrikeForGaza" ifadelerine yer verdi.

 

Kategori: Siyaset
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-