Milletvekili Ramanlı: Kentin sorunlarını çözmek için el birliğiyle çalışacağız
Kurum, STK ve meslek odaları ziyaretlerine devam eden Batman Milletvekili Serkan Ramanlı, kentin sorunlarını çözmek için el birliğiyle çalışacaklarını kaydetti.
Milletvekili Ramanlı: Kentin sorunlarını çözmek için el birliğiyle çalışacağız

HÜDA PAR Batman Milletvekili Serkan Ramanlı, temasları kapsamında Batman OSB ve BESO'yu ziyaret etti.

Organize Sanayi Bölgesi (OSB)'yi ziyaret eden ve OSB'nin gelişimi, mevcut sorunlar ve yeni yatırımların kente kazandırılması ile ilgili konular hakkında OSB Müdürü Zeynep Akbel'den bilgi alan Ramanlı, yaşanan sorunların ivedilikle çözüme kavuşması ve kentin işsizlik sorununa kalıcı çözümler üretmek başta olmak üzere kentin sorunlarını çözmek için el birliğiyle çalışacaklarını ifade etti.

Ramanlı, daha sonra Batman Esnaf ve Sanatkârlar Odası (BESO) Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi'yi ziyaret etti. 

Ziyarette esnaf ve sanatkârların sorun, ihtiyaç ve talepleri ile ilgili Ramanlı'ya bilgi veren Çiftçi, çarşı merkezde trafik sorunun giderilmesi yönünde kentsel dönüşüm projelerinin Şirinevler ve Cumhuriyet Mahallesi'nden başlanmasının faydalı olacağını söyledi.

BESO ziyaretinde Batman'a yapılacak olan her yatırımın ve esnafa verilen her katkının yanında olacaklarına işaret eden Ramanlı, kent trafiğinde yaşanan otopark sıkıntısının giderilmesi, okullarda güvenlik ihtiyacı başta olmak üzere esnafın sorun ve talepleri ile ilgili girişimlerde bulunacaklarını belirtti.

Ramanlı, öte yandan Batman Barosu'nun, Bodrumda müvekkili tarafından silahlı saldırı sonucunda öldürülen eski Denizli Baro Başkanı Avukat Erdal Çam için düzenlediği basın açıklamasına katıldı. (İLKHA)

 

Kategori: Siyaset
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-