Tanrıkulu'ndan Özel'e: Kasımpaşalı olmasak ta Diyarbakırlıyız
HÜDA PAR Genel İdare Kurulu Üyesi Şeyhmus Tanrıkulu, "Buradan sana sesleniyorum; Özgür Özel, korkunun ecele faydası yok. Maddi ve manevi değerlerimize savaş açan, sapkınlıkları destekleyen, terör sevicisi ve destekçisi kim varsa hepsi için 15 Mayıs, milletimizin feraseti ile ‘sonun başlangıcı’ olacaktır" dedi.
Tanrıkulu'ndan Özel'e: Kasımpaşalı olmasak ta Diyarbakırlıyız

​​​​​​​CHP ve sosyalist kesimin hedef gösterdiği HÜDA PAR Genel İdare Kurulu Üyesi Şeyhmus Tanrıkulu, basın açıklaması düzenledi.

"Çok önemli bir seçim sürecindeyiz. Özellikle CHP ve Sosyalist kesim, kaybedeceğini görmeye başladığı andan itibaren ülkemizde kaotik bir ortamın oluşması için yalanlar ile algılar ile halkı aldatmaya çalışıyorlar." diyen Tanrıkulu, "Geçtiğimiz günlerde; sosyal medya hesabımdan yaptığım şu paylaşım birilerini rahatsız etti. Şunu söyledim; 'Soldan, sağdan, ortadan ne kadar İslam düşmanı, aile karşıtı ahlaksız varsa iyi bilsinler ki 15 Mayıs onlar için sonun başlangıcı olacaktır.' Bu bir tehdit değil tespitti." ifadelerini kullandı.

"15 Mayıs, milletimizin feraseti ile ‘sonun başlangıcı’ olacaktır"

Sözlerinin aile karşıtı ve İslam düşmanlarının tepkisini çekeceğini bildiğini vurgulayan Tanrıkulu, "Evet, bu sözümüm İslam düşmanı ve aile karşıtı bütün ahlaksızların tepkisini çekeceğini biliyordum. Ancak biri var ki herkesten önce üzerine alınıp, suçluluk psikolojisiyle kamuoyuna açıklamada bulundu ve sonun başlangıcı sözümü tehdit olarak lanse etti. O zaman demezler mi arkadaş yoksa sen Erdoğan’a sonun başlangıcı dediğinde tehdit mi etmiştin. Buradan sana sesleniyorum; Özgür Özel, korkunun ecele faydası yok. Maddi ve manevi değerlerimize savaş açan, sapkınlıkları destekleyen, terör sevicisi ve destekçisi kim varsa hepsi için 15 Mayıs, milletimizin feraseti ile ‘sonun başlangıcı’ olacaktır." dedi.

Tanrıkulu açıklamasının devamında, "Son dönemlerde sizi, zihniyetinizi ve destekçilerinizi 70 yıl aradan sonra ilk defa gördüğünüz iktidar rüyanızdan uyandırıp gerçeklerle yüzleştirdiğimiz için üzgün değiliz. Sözünü ettiğiniz sandık, aşağı yukarı 70 yıldır şakır şakır CHP zihniyetine hak ettiği dersi her seferinde veriyor ve sizi sandığa gömüyor zaten. Gelin görün ki sizde bunu ne görecek göz var ne de duyacak kulak! Kasımpaşalı olmasak ta Diyarbakırlıyız. Biz de sözümüzü sakınmaz, sizin gibi çapulculara pabuç bırakmayız. Çok şükür ki elimize üniformalı veya üniformasız hiçbir masumun kanı bulaşmamıştır. Boşuna bizi oraya buraya, teröre yakıştırmaya çalışmayın. Bu konuda siz terör sevicilerin işbirlikçilerinizin konuşma hakkı yoktur." şeklinde konuştu.

CHP'nin katliam ve İslam düşmanlığı tarihi

CHP'nin katliam ve İslam düşmanlığı tarihini hatırlatan Tanrıkulu, şu ifadeleri kullandı:

"Çok meraklıysanız size bu ülkede terörün nasıl estirildiğini, kimlerin teröristler ile pozlar verdiğini anlatayım ve halkımız bunları bilsin tanısın.

Biz, mensubu olduğunuz CHP zihniyetini, Zilan Deresinde mitralyözlerle ve süngülerle katlettiği 15 bin masum kadın çocuk ve yaşlıdan biliyoruz.

Biz mensubu olduğunuz CHP zihniyetini, Dersim’de zehirli gazlarla, bombalarla katlettiğiniz on binden fazla kadın ve çocuktan tanıyoruz.

Biz mensubu olduğunuz CHP zihniyetini, ahıra çevirdiği camilerden, şapka takmadığı için katlettiği âlimlerden, 18 sene zulmen Türkçe okuttuğu Ezan-ı Muhammedî’den biliyoruz.

Biz mensubu olduğunuz CHP zihniyetini, kontrol ettiğiniz vesayet odakları eliyle üniversite kapılarında ağlattığınız başörtülü öğrencilerden, katsayı zulmüyle geleceğini çaldığınız imam hatipli çocuklardan, eşinin başı örtülüdür diye ihraç ettiğiniz, sürgüne gönderdiğiniz memurlardan tanıyoruz.

Biz mensubu olduğunuz CHP zihniyetini, halka verdiği sözleri unutan ve siyaseti kendi çıkarına alet eden yöneticilerinizden tanıyoruz.

Biz mensubu olduğunuz CHP zihniyetini, Kürtlere karşı başlattığınız ret, inkâr, asimilasyon ve kafatasçı politikalarınızdan tanıyoruz.

Biz, mensubu olduğunuz CHP zihniyetini, 60 bin insanın katili olan örgütle sırf iktidar olabilmek için kol kola girmesinden, savcı katili eylemcileri öven üyelerinizden biliyoruz.

Biz, mensubu olduğunuz CHP zihniyetini, Genel Başkanınızın para kaynağı olarak açıkladığı uyuşturucu baronlarıyla yaptığı iş birliğinden tanıyoruz."

HÜDAPAR, tüm planlarınızı boşa çıkaracaktır

Tanrıkulu son olarak şunları kaydetti: "Boşuna çırpınmayın, Medeniyet değerlerimizle ve kültürümüzle barışık olan HÜDAPAR, tüm planlarınızı boşa çıkaracaktır. HÜDA PAR’ın meclise girecek olması sizi ve savaş baronu ortaklarınızı çok tedirgin ediyor, farkındayız. Uykularınız kaçıyor ama haksız da sayılmazsınız. Çünkü hakikatin gür sedası ile inşallah yakında sizi rahatsız etmeye geleceğiz. Her zaman olduğu gibi sandık size 'sonun başlangıcı' için şakırdıyor." (İLKHA)

Kategori: Siyaset
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-