HÜDA PAR Diyarbakır İl Başkanı Dinç: Siyasetimiz bizi halkımıza hizmet etmeye sevk etmeli!
​​​​​​​HÜDA PAR Diyarbakır İl Başkanı Faruk Dinç, alım gücünün düştüğü, enflasyonun yükselişte olduğu bu zamanda; ihtiyaç sahiplerinin, kimsesizlerin, yetimlerin unutulmamalarını ve yetkililerin Hazreti Ömer misali sırtlarında unla halkın yardımına koşmaları gerektiğini ifade etti.
HÜDA PAR Diyarbakır İl Başkanı Dinç: Siyasetimiz bizi halkımıza hizmet etmeye sevk etmeli!

HÜDA PAR Diyarbakır İl Başkanı Faruk Dinç, kentte meydana gelen sorun ve problemlere yönelik çözüm önerilerini her hafta olduğu gibi bu hafta da kamuoyu ile paylaştı.

HÜDA PAR Diyarbakır İl Başkanı Dinç, mübarek üç aylar vesilesiyle bu haftaki gündemine toplumsal yardımlaşmayı alarak, siyasetin toplumsal meselelerden koparılmadan halka hizmet etme aracı olması gerektiğine vurgu yaptı.

Mübarek üç aylar ve Regaip Kandil’inin toplumsal adalete vesile olması gerektiğine vurgu yapan Dinç, yetimlerin, kimsesizlerin, yaşlıların ve ihtiyaç sahiplerinin birer emanet olduğuna değindi.

HÜDA PAR Diyarbakır İl Başkanı Dinç, zor durumda olan aileleri ziyaret ederek, sorun ve sıkıntılarını yerinde dinledi. Ziyaret sonrası Dinç, partisinin “Önce İnsan, Öncelik Adalet” misyonunu hatırlatarak, önemli açıklamalarda bulundu.

“Siyasetimiz bizi toplumsal meselelerden koparmamalı”

Etkili ve yetkili olanların Hazreti Ömer misali sırtlarında unla halkın yardımına koşmaları gerektiğini ifade eden Dinç, “Bu hafta mübarek üç aylar vesilesiyle toplumsal olarak yardımlaşmaya dikkat çekmek istiyorum. Mübarek üç ayların ve Regaip Kandil’inin rahmetini teneffüs ettiğimiz günlere girdik. Bu günlerin memleketimiz için hayırlar getirmesini diliyoruz. Siyasetimiz bizi toplumsal meselelerden koparmamalı. Tam aksine siyasetimiz bizi halkımıza hizmet etmeye sevk etmelidir. Kış aylarında olduğumuz bu dönemde yetimleri, Kimsesizleri, yaşlıları ve ihtiyaç sahiplerinin bize emanet olduğunu unutmamalıyız.” dedi.

“Emin olun ki yardımcı olduğunuz ihtiyaç sahipleri evlerinize huzur getirecektir”

Dinç, son olarak şu ifadelere yer verdi;