Siyer Yarışması başvuruları için son 3 gün
Peygamber Sevdalıları Vakfı tarafından "O'nu Oku O'nu Yaşa" temasıyla yapılacak olan siyer yarışması için son başvuru tarihi 22 Ocak Pazar günü.
Siyer Yarışması başvuruları için son 3 gün

Her yıl Peygamber Sevdalıları Vakfı tarafından gerçekleştirilen siyer yarışması için 7 ekim 2022'de başlayan başvurular 22 ocak Pazar günü itibariyle sona eriyor.

Türkiye geneli yapılacak olan umre ödüllü siyer yarışması hakkında açıklamalarda bulunan Peygamber Sevdalıları Vakfı Sözcüsü Yahya Oğraş, şimdiye kadar yapılan başvuruları değerlendirirken bundan sonraki sürecin verimli geçirilmesi hususunda yarışmaya katılacak adaylara bazı hatırlatmalarda bulundu.

"Peygamber Sevdalıları Vakfı olarak 12'nci siyer yarışmasına tüm hızımızla devam ediyoruz" diyen Oğraş, "7 Ekim 2022 yılında yarışmayla ile ilgili ilk startımız yapıldı. 22 Ocağa kadar başvurularımız devam edeceğinden başvuruların bitimine son 3 gün kaldı. Bu günlerin daha sağlıklı bir şekilde geçirilmesini istiyoruz. Özellikle yarışmaya katılan tüm yarışmacılarımızın Hazreti Peygamber Efendimizin Sallallahu Aleyhi Vesellemin hayatını kendi hayatlarına bir şekilde yansıtma hususunda üzerlerine düşen bazı görevleri vardır ve bunları yapmaları gerekir." şeklinde konuştu.